En Centre Ville Magnifique Pied A Terre Ran44

  • 80 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το διαμέρισμα En Centre Ville Magnifique Pied A Terre Ran44 Κάννες με 2 υπνοδωμάτια απέχει μόλις 6 λεπτά με τα πόδια από τη Λα Κρουαζέτ και μπορεί να φιλοξενήσει έως 6 άτομα. Η Αγορά Forville βρίσκεται 1 χλμ. από το διαμέρισμα 80 τ.μ., ενώ η Αγορά Gambetta είναι σε απόσταση 100 μέτρων

Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Οι επισκέπτες μπορούν να ετοιμάσουν ένα γεύμα στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, η οποία είναι εξοπλισμένη με ηλεκτρικό βραστήρα και φούρνο.

Το διαμέρισμα απέχει 1,1 χλμ. από το Μουσείο Castre, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η Εκκλησία Νοτρ Νταμ ντ' Εσπεράνς απέχει περίπου 15 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα En Centre Ville Magnifique Pied A Terre Ran44. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Gray d'Albion βρίσκεται σε 400 μέτρα από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near En Centre Ville Magnifique Pied A Terre Ran44 Κάννες
Le Duplex Jaures
Τιμή μόνο για κινητά

Le Duplex Jaures

12 μ από το κατάλυμα
Elegant 2 Master Suites With Balcony Cannes Center
Τιμή μόνο για κινητά

Elegant 2 Master Suites With Balcony Cannes Center

95 μ από το κατάλυμα
Casa Ciro
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Ciro

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
114 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    28 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 17:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας06029007533WF
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα En Centre Ville Magnifique Pied A Terre Ran44;
      Το διαμέρισμα En Centre Ville Magnifique Pied A Terre Ran44 βρίσκεται κοντά σε Λα Κρουαζέτ.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα En Centre Ville Magnifique Pied A Terre Ran44;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα En Centre Ville Magnifique Pied A Terre Ran44 περιλαμβάνουν Νήσος Αγία Μαργαρίτα, Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδριών καθώς και Marché Gambetta.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα En Centre Ville Magnifique Pied A Terre Ran44;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα En Centre Ville Magnifique Pied A Terre Ran44 κοστίζει 289€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Fouquet's Cannes και Grill and Wines και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 80 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    28 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    En Centre Ville Magnifique Pied A Terre Ran44 Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο